Deze workshop duurt ongeveer 1.5 uur voor groepen tot ongeveer 12 kids. De workshop kan bij jou thuis of op jouw kinderfeestje worden gegeven. Maar is ook uitermate geschikt tijdens een evenement als kinderactiviteit, zodat ouders gedurende deze workshops zich tijdelijk niet over de kinderen hoeven te ontfermen!
De kinderen worden zintuigelijk geprikkeld en ze gaan ook zelf leren om verschillende smoothies te maken en te proeven. Ook kunnen ze een heus Smoothieclub certificaat winnen! Uiteraard vindt deze workshop plaats onder begeleiding van 2 ervaren smoothers. En natuurlijk met het enthousiasme zoals je dat van ons gewend bent!
Regel jij jeugdige deelnemers en een geschikte locatie, dan regelen wij de rest! Neem contact op met jmbilderbeek@smoothieclub.nl voor meer informatie en een vrijblijvende prijsopgave!